piątek, 29 maja 2015

Hit hitów!- płyn micelarny od Bioderma Sensibio H2O

Witam Was bardzo serdecznie!
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać płyn micelarny, który używam regularnie od jakiegoś czasu i wracam do niego za każdym razem.
Moja cera, jak już wielokrotnie pisałam, jest wrażliwa, skłonna do podrażnień oraz sucha ze skłonnością do trądziku i pękających naczynek. Rozpoczynając kurację trądzikową, moja Pani dermatolog, zaznaczyła, że każdy kosmetyk może mnie podrażniać i uczulać. Powiedziała również, że mogę wykonywać codzienny makijaż, ale należy go zmywać czymś delikatny i poleciła mi właśnie Biodermę Sensibio H2O.
Zdaję sobie sprawę, że o tym płynie było już bardzo głośno. Śledzę już od dłuższego czasu Wasze blogi i czytałam każdą po kolei opinię, ale szczerze mówiąc, nie zamierzałam go kupić, bo szkoda mi było wydać tyle pieniędzy na zwykły kosmetyk do demakijażu. Jednak podczas tej kuracji przy stosowaniu płynów micelarnych m.in. z Tołpy stwierdziłam, że muszę go kupić, bo to jak wyglądała moja skóra i jak bardzo była podrażniona to wolę zapomnieć.
Co mówi producent:
Skład:
Moja opinia:
Płyn zamknięty jest w przezroczystej buteleczce z wygodną "pompeczką":
Sposób "wydobywania" produktu jest dla mnie trochę niewygodny (tzn. pomysł jest dobry, ale w praktyce u mnie się nie sprawdza), ponieważ umieszczając na tym otworku wacik i przyciskając go płyn tryska mi bokiem, co mnie denerwuje, ponieważ marnuje mi się ten płyn i dodatkowo wszystko w koło jest mokre. I tutaj mogę Wam od razu napisać, że jest to jedyny minus tego produktu, oprócz oczywiście ceny. Najważniejsze jest działanie i jak dla mnie, płyn ten, ma same plusy. Nigdy po jego użyciu nie miałam podrażnienia czy wysypu "nieprzyjaciół", dokładnie i szybko zmywa makijaż, nawet ten wodoodporny, skóra jest odświeżona, oczyszczona i uspokojona. Tutaj zgadzam się z każdą obietnicą producenta.
Pisząc o tym produkcie muszę zaznaczyć, że początkowo, podczas mojej kuracji na trądzik, nie mogłam użyć żadnego kremu do twarzy i Pani dermatolog kazała mi wybrać płyn, który właśnie ukoi moją skórę i lekko ją nawilży. Dlatego też poleciła mi ten produkt i faktycznie w tej roli równie dobrze się spisuje.

Nazwa: Bioderma Sensibio H2O- płyn micelarny
Cena: ok. 53 zł (za 500ml), są również dostępne mniejsze pojemności)
Dostępność: apteki z szafami Biodermy
Pojemność: 500 ml (są również dostępne mniejsze pojemności)

Miałyście ten płyn micelarny? A może poleciłybyście mi jakiś płyn do demakijażu, który będzie tańszym odpowiednikiem, ale równie skutecznym i delikatnym?

Dziękuję za każdy komentarz, staram się regularnie na nie odpowiadać i tym samym odwiedzać Wasze blogi :) Jeżeli Wam się tutaj podoba to zapraszam do pozostania ze mną na dłużej i obserwacji mojego bloga :)

Agnieszka :)